A do ta tërheq dorëheqjen Zaevi, ja çfarë thotë Imer Selmani?

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 10:09

A do ta tërheq dorëheqjen Zaevi, ja çfarë thotë Imer Selmani?

Ish-politikani dhe afaristi Imer Selmani në emisionin “24 analizë” në TV24 është në mëdyshje se Zoran Zaev do të tërhiqet nga vendimi për dorëheqje nga postet e kryeministrit dhe liderit të LSDM-së, përcjell INA.

“Ajo që i intereson të gjithëve është se çka do të ndodhë pas dorëheqjes së Zaevit nga postet e kryeministrit dhe liderit të LSDM-së. Partnerët e koalicionit thanë se është vendim i shpejtuar dhe se shumica parlamentare është e brishtë, por stabile. Zaevi ishte mjaft i bindur dhe dyshoj se do ta tërheq vendimin për dorëheqje”, theksoi Selmani. (INA)

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 10:09

29
Nën
Në pjesën e tretë të Programit 200, i ftuar ishte zv/ministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu,...
29
Nën
Shpeshë herë viktimat ngelin udhëve, pasi që kapacitet e qendrave strehuese nuk janë shumë të...
29
Nën
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Nikolçe Babovski, në emisionin “Utrinski” në “Telma” tha...
29
Nën
Viktimat e dhunës familjare kanë qenë sonte temë në Programin 200, me gazetaren Semra Musai....