A do të dorëhiqet Kasami si kryetar i Besës për t’iu përkushtuar detyrës si kryetar i Tetovës?!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:36

A do të dorëhiqet Kasami si kryetar i Besës për t’iu përkushtuar detyrës si kryetar i Tetovës?!

Kryetari i sapo zgjedhur i Komunës së Tetovës dhe njëherit edhe kryetar i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sonte në ClickPlus në TV21, i pyetur se a do të dorëhiqet si kryetar i Besës për t’iu përkushtuar detyrës si kryetar i Tetovës, tha se fokusi i tij do të jetë në implementimin e programit të ofruar para qytetarëve.

“Fokusi im do të jetë në implementimin e programit të ofruar para qytetarëve. Sa i përket interesit partiak, nuk është çështja a është Billall Kasami kryetar i Lëvizjes Besa, por është interesi i partisë dhe interesi i qytetarëve që qytetarët të kenë përfaqësim sa më të mirë përmes një partie politike e cila do të jetë përfaqësuesja e tyre edhe në pushtetin qëndror edhe në pushtetin lokal”, tha Kasami.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:36
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.