A po bënë Osman Azemi tifo për Xhulin, e jo për Vedatin? 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 14 Mars, 2023 20:53

A po bënë Osman Azemi tifo për Xhulin, e jo për Vedatin? 

Komediani i njohur kosovar, Osman Azemi duket të ketë një të preferuar nga pesë finalistët e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Por, konkurrenti në fjalë duket të mos jetë ish kolegu i ngushtë i tij, aktori Vedat Bajrami, me të cilin për vite me radhë na argëtuan me grupin humoristik “Stupcat”.

Kjo pasi që në një postim të fundit të Osmanit, ai ka publikuar një imazh me mbishkrim “Me Gjylën”, e që është nofka e konkurrentes finaliste të BBVK-së, Juliana Nurës apo Xhulit.

Gjithsesi, Osmani se ka theksuar se për çfarë e ka fjalën, pasi që ai është pjesë e serisë “Akshami me Gjylën”, veç se koha e publikimit të kësaj fotoje, lë shumë për të dëshiruar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 14 Mars, 2023 20:53