Abdul-Selam Selami: Thirrja për bashkim e Ali Ahmetit solli 32 deputetë, përçarja dështoi!

Abdul-Selam Selami: Thirrja për bashkim e Ali Ahmetit solli 32 deputetë, përçarja dështoi!

Drejtori i Agjencisë për Përkrahjen e Bujqësisë dhe zhvillimit Rural, Abdul-Selam Selami, ka vlerësuar se “thirrja e Ali Ahmetit për bashkim dha rezultat 32 ulëse në Parlament”, kurse thirrja e Zijadin Selës po sjell përçarje të shqiptarëve.

Kjo, sipas z. Selami, sot është manifestuar dëshpërimi. Ai ka kërkuar që të dëshmohen me vepra, e jo llafe.

Ja postimi i z. Selami në fb:

Më shumë Deputetë shqiptarë në Parlament se sa protestues në Marsh
Thirrja e Ali Ahmetit për bashkim dha rezultat 32 ulëse në Parlament , kurse thirja juaj për përçarje të shqiptarëve sot manifestoi dëshpërim !
Uluni në ulëset tuaja në Parlament dhe tregoni vepra për shqiptarët e jo llafe kot ! 15 vendimtarë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 27 Korrik, 2020 22:07

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.