Ahmeti: BDI ka nis negociatat vetëm me LSDM

N.Z
By N.Z 13 Gusht, 2020 13:47

Ahmeti: BDI ka nis negociatat vetëm me LSDM

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, para gazetarëve tha se BDI-ja ka filluar negociatat me LSDM-në, por deri më tani ende nuk ka një marrëveshje, transmeton TV21.

“Ne kemi nis negociatat me LSDM por akoma nuk ka marrëveshje. Sot do ti vazhdojmë bisedimet me LSDM. Dallimet që i kemi kemi kohë që ti vazhdojmë dhe ti argumentojmë”, tha Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti.

 
N.Z
By N.Z 13 Gusht, 2020 13:47