Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë pasur do t’i tejkalojnë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Gusht, 2019 20:18

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.