Aksident i rëndë mes autobusit dhe një veture në rrugën Shkup – Bllacë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Maj, 2023 13:14

Aksident i rëndë mes autobusit dhe një veture në rrugën Shkup – Bllacë

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Shkup-Bllacë mes një autobusi me targa të Kosovës dhe një veturë.

Sipas informacioneve të siguruara nga Klan M, ka edhe persona të lënduar.

Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin e plotë. /KlanMacedonia/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Maj, 2023 13:14

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare