Aksident në Tetovë, lëndohet çiklisti dhe bashkëudhëtari i tij

Aksident në Tetovë, lëndohet çiklisti dhe bashkëudhëtari i tij

Në rrugën ,,Vëllezrit Milladinovi,, në Tetovë, dje rreth orës 08 e 10 minuta, ka ndodhur aksident trafiku në të cilin kanë marur pjesë: motoçikleta ,,Jyajye,, me targa të Tetovë , të cilën e ka drejtuar 27-vjeçari Sh.E. ndërsa si ku si bashkëudhëtarë ka qenë 25-vjeçari E.M. të dy nga Tetova, dhe një veturë e panjohur e cila menjëherë ka lëshuar vendin e ngjarjes, transemton Gostivari Sot 

“Çiklisti i lënduar dhe bashkëudhëtari janë dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, për tju ofruar ndihma
mjekësore”, njoftojnë nga SPB – Tetovë.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga SPB Tetovë. Gostivari Sot 

R.F
nga R.F 7 Nëntor, 2019 12:04

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.