Aksident në autostradën Gostivar – Tetovë

Aksident në autostradën Gostivar – Tetovë

Sot rreth orës 03 e 15 minuta të mëngjesit në autostradën Gostivar-Tetovë tek pikpagesa rrugore  në Tetovë, ka ndodhut aksident trafiku në të cilën kanë marur pjesë: vetura ,,Mercedes,, me targa të  Zvicrës, të cilën e ka drejtuar 33-vjeçari  B.B. nga fshati Çegran i Gostivarit dhe vetura ,,Opel Vektra,,  me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 47-vjeçari A.K. nga fshati Trebosh i Tetovës, transmeton Gostivari Sot

Në këtë aksident, vozitësi i veturës ,,Opel,,  dhe bashkëushtari në të njëjtën veturë 49-vjeçari F.I. gjithashtu nga fshati Trebosh, kanë pësuar lëndime trupore, me çrast janë dërguar në Spitalin klinik të Tetovës për tju ofruar ndihma mjekësore, njoftuan nga Policia

Inspektim në vendin e ngjarjes, ka kryer ekipi nga Sektori për punë të brendhsme Tetovë. Gostivari Sot

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Nëntor, 2019 14:00

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.