Aksident në Çair, disa të lënduar

Desk
By Desk 19 Prill, 2019 20:10

Pasditën e së premtes në rrugën Emin Duraku në Çair -Shkup, ka ndodhur një aksident trafiku , në të cilin me lëndime kanë përfunduar 3 gra dhe një fëmijë.

Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, deri te aksidenti ka ardhë kur një veturë e markës “Jugo” që ka qenë në lëvizje me shpejtësi të madhe është përplasur me një veturë të markës “Pezho 307”. (koha.mk)

Desk
By Desk 19 Prill, 2019 20:10