Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 30, 2020 21:24

Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar këtë mbrëmje në Hasanbeg të Shkupit, afër shkollës fillore, raporton TV21.

Sharraxhiu ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa motorristi me urgjencë është dërguar në spital.

Policia është në vendngjarje.
Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 30, 2020 21:24