Aksident në Tetovë, e pëson këmbësori

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Janar, 2023 13:14

Aksident në Tetovë, e pëson këmbësori

T&S

Dje në ora 20:55 në SPB-Tetovë është raportuar se në kryqëzimin e rrugëve “Iliria” dhe “Jane Sandanski” në Tetovë, vetura “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës e drejtuar nga 20-vjeçari A.J. nga Reçica e Vogël e Tetovës ka goditur këmbësorin 18- vjeçar E.A. nga Llërca e Tetovës.

Në aksident këmbësori ka pësuar lëndime të rënda trupore, të cilat janë konstatuar në Spitalin klinik të Tetovës. Ekipi nga SPB Tetovë ka kryer këqyrje të vendit të aksidentit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Janar, 2023 13:14