Aksident trafiku në Shkup

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 16:26

Aksident trafiku në Shkup

Para pak çastesh në rrugën Gjorçe Petrov ka ndodhur nje aksident trafiku. Nuk raportohet për viktima eventuale por vetëm për dëme materiale.

Sipas informatave të para që kanë arritur ne redaksinë e tv Klan M thuhet se dy vetura janë përfshirë në aksident. Policia menjherë ka dal në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit./KlanMacedonia/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 16:26
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.