Aksident tragjik, humb jetën në vendngjatje një grua | FOTO-VIDEO +18

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka November 3, 2019 21:02

Aksident tragjik, humb jetën në vendngjatje një grua | FOTO-VIDEO +18


Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 09:00. Aksidenti ka ndodhur në rrugën magjistrale Gostivar – Kërçove, tek ura në fshatin Novosellë, njofton Flaka

Në aksident janë përfshirë dy vetura, dhe informacionet flasin se si pasojë e lëndimeve të pësuara ka ndërruar jetë një grua, ndërsa lëndime trupore kanë pësuar tre persona, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gostivarit.

Aksidenti i sotëm vjen një ditë pas atij të ndodhur në rrugën Hanet e Mavrovës – Dibër, ku gjithashtu u regjistruan viktima në njerëz. Flaka

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka November 3, 2019 21:02