Aktivitete të nduarnduarta në kabinetin e Xhaferit

Aktivitete të nduarnduarta në kabinetin e Xhaferit

Në kabinetin e Talat Xhaferi janë duke u zhvilluar koordinime ndërmjet grupeve parlamentare.

Koordinimi vjen pasi mbrëmë u thirr seanca për Ligjin për Prokurori Publike, por u ndërpre për shkak se Xhaferi tha se janë paraqitur mbi 30 deputetë për fjalë e kurse ishte revoltuar nga deklaratat e Aleksandër Kiracovskit dhe Ljupço Nikollovskit të LSDM-së, raporton TV21.

Që të dy dje e sulmuan Xhaferin se pse s’po e thirr seancën duke thënë se sërish po e keqpërdor pozitën. Xhaferi ka thirr edhe takim të liderëve, pë

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Shkurt, 2020 10:53

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.