Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.

Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të një postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 17 Janar, 2020 22:50

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.