Aktorja e famshme flet për skenat intime: Nuk i pëlqej as unë e as burri

Aktorja e famshme flet për skenat intime: Nuk i pëlqej as unë e as burri

Julianne Moore konsiderohet një nga aktoret më profesionale në Hollywood, por ajo gjithashtu ka skena në setin e saj, të cilat i përjeton rëndë.

Fituesja e Oscar-it në filmin “After the Wedding” duhej të luante skena intime të drejtuara nga bashkëshorti i saj Bart Freundlich.

Për qëllime filmi, ajo shtrihej në një vaskë pa rroba dhe bisedoi me partnerin e filmit Billy Crudup, dhe situata, siç pretendon ajo, ishte vërtet e sikletshme.

“Ishte e tmerrshme për mua të xhirohesha. Nuk më pëlqejnë skena, dhe e di se as burri im nuk i pëlqen, por kjo është puna. Ishte përvoja më e bezdisshme në të gjithë jetën time”, zbuloi Moore.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 4 Nëntor, 2019 23:00

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.