Aktorja e njohur shkupjane dhe ish-kryetarja e Kisella Vodës gjendet pa shenja jete në banesën e saj

Desk
By Desk 7 Prill, 2019 09:37

Aktorja e njohur shkupjane dhe ish-kryetarja e Kisella Vodës gjendet pa shenja jete në banesën e saj

Aktorja dhe ish-kryetarja e komunës Kisela Voda të Shkupit, Biljana Belicanec – Aleksiq është gjetur mbrëmë vonë e vdekur në banesën e saj në Shkup.

Deri më tani nuk janë të njohura shkaqet e vdekjes së saj, ndërsa policia konfirmoi rastin, se ajo u gjet pa shenja jete në banesën e saj. (INA)

Desk
By Desk 7 Prill, 2019 09:37