Albana Osmani ka një përgjigje për paparacët që i publikuan fotot në rrugët e Tiranës

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:57

Albana Osmani ka një përgjigje për paparacët që i publikuan fotot në rrugët e Tiranës

Albana i është përgjigjur paparacëve që ia publikuan fotot në Tiranë.

Moderatorja Albana Osmani është një prej emrave më të dashur të ekranit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Së fundi, në mediet shqiptare qarkulluan disa fotografi të saj, gjatë një shëtitje të zakonshme në rrugët e Tiranës.

Në ato imazhe, Albana shihet e veshur me veshje sportive, ndërsa përmes një postimi i është përgjigjur gjithë atyre që e kritikuan.

“Në të gjitha portalet ishte kjo foto paparaci, ku shkruhej lloj e soj. Epo po ju them qe ketu dukem shume mire mese normal. Ka dite nga ngarkesa jam edhe me e shkujdesur. “Vazhdoni me ndiqni kemba-kembes”. Thoni cfare të doni. Njeri jam si të gjithe ne fund të dites. Dhe me pelqen të mos “shes” veten mbi kete. Per rolet të tjera protagonizmi keni mjaftueshem ne treg, qe ua plotesojne faqet dhe klikimet. Me erdhi mire qe gjithe publiku kudo shprehej pozitivisht. Dua ti falenderoj. Ju pershendes duke ju uruar, sezon te mbare. Kujdes shendetin mbi te gjitha!”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:57