Ali Ahmeti dalazotësi i Shqiptarëve

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Qershor, 2023 08:25

Ali Ahmeti dalazotësi i Shqiptarëve

Themeluesi e Kryekomndanti i UÇK-së dhe Kryetari i BDI-së, Udhëheqësi i popullit shqiptar Ali Ahmeti, me gjakun e derdhur për liri të Heronjëve dhe Dëshmorëve të Kombit, me luftën heroike, të tij dhe të bashkëluftëtarëve të tij, i ka ndaluar njëherë e përgjithmonë, këto skena të ekzekutimeve barbare të shqiptarëve të pafajshëm e duarthatë në Maqedoninë e Veriut!

Prandaj Lideri shekullor e shqiptari i madh Ali Ahmeti, është dhe mbetet, dalëzotësi titan i popullit shqiptar në Maqedoni dhe Udhëheqësi gjenial kudo i Tij!

Në videon e mëposhtme të publikuar nga albtime.com, mund të shikoni, se si janë vrarë civilët shqiptar, para epokës së Ali Ahmetit!

Nuk ka më, iku ajo kohë, kur shqiptarët vriteshin vetëm pse ishin shqiptar!
Iku!.
Nderime Atdhut!
Lavdi gjakut të dërdhur për liri!
Jetë të gjatë Ali Ahmetit!

Rroftë populli shqiptar!

Ismet Sylejmani,
Prishtinë, 7 Qershor 2023!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Qershor, 2023 08:25
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.