Ali Ahmeti komenton deklaratën e Shkodrane Dardhishtës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 17:00

Ali Ahmeti komenton deklaratën e Shkodrane Dardhishtës

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, në një dalje për media komentoi edhe deklaratën e Shkodrane Dardhishta. Thotë se BDI-ja ka kauzë paqen, stabilitetin dhe afrimin e komuniteteve.

“BDI ka kauzë paqen, stabilitetin dhe afrimin e komuniteteve dhe deklaratat e tilla nuk përkojnë me kauzën e Bashkimit Demokratik për Integrim”, the kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 17:00

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...