Alternativa: Vendimi do të dihet deri të enjten

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 20:05

Alternativa: Vendimi do të dihet deri të enjten

Alternativa e Afrim Gashit edhe në këto momente është duke diskutuar mbi zhvillimet e fundit sidomos pas reagimit të deputetit të këtij subjekti politik Skender Rexhepi se nuk shkon në një mazhorancë me Të Majtët.

Zëdhënësi i kësaj partie Orhan Murtezani tha para pak çastesh se akoma nuk ka një vendim konkret dhe se çdo gjë do të dihet deri të enjten për kur është caktuar edhe seanca për votëbesimin e Qeverisë. Ai tha gjithashtu se çfarëdo lloj vendimi që do të marrin organet e partisë do të mbështetet nga të gjithë deputetët e kësaj partie.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 20:05
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.