Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin e ri “Tdu Hala”

Redaksia
By Redaksia 16 Mars, 2023 20:58

Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin e ri “Tdu Hala”

Dy këngëtaret motra, Ana dhe Arta Kabashi kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim’

“Tdu Hala” titullohet kënga e re e motrave nga Peja ,e cila është ritmke e zhanrit pop.

Muzika është punuar nga BledBeats, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Ana dhe Arta, duke shkruar secila pjesët përkatëse.

Foto: Ana Kabashi/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dy këngëtaret bukuroshe vijnë me një paraqitje atraktive.

Ana vizuale e projektit muzikor i është besuar produksionit SmartMotion Films.

Ky nuk është dueti i parë mes motrave Kabashi, pasi ato kanë bashkëpunuar edhe më parë në këngë të tjera, madje edhe karrierën e kanë nisur bashkë si pjesëmarrëse në spektaklin a talenteve “Albanians Got Talent” në vitin 2010. /Telegrafi/

Redaksia
By Redaksia 16 Mars, 2023 20:58