Arifi falënderon humanistin Kastrati për donacionin për njerëzit në nevojë

Arifi falënderon humanistin Kastrati për donacionin për njerëzit në nevojë

Mirënjohje dhe respekt për humanistin Halil Kastratin i cili sot bëri donacion me 150 pako ushqimore për njerëzit në nevojë.

Paralelisht do të vijojë edhe aksioni i Komunës së Tetovës me bizneset vendore për të ndihmuar njëri-tjetrin në këto ditë të vështira që po kalon shoqëria.

Bashkë!
#meZemër ❤️ shkruan Kryetarja e Komunës së Tetovës në Facebook.

Linda Limani
nga Linda Limani 31 Mars, 2020 22:34

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.