Arilena Ara nesër publikon albumin e ri “Pop Art”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:38

Arilena Ara nesër publikon albumin e ri “Pop Art”

Arilena Ara mbetet një prej artisteve më të njohura shqiptare e cila vlerësohet për zërin unik.

Këngëtarja e talentuar prej kohësh ka nis paralajmërimin e albumit të ri për të cilin po punon prej kohësh.

Ndërsa, tani pritjet së fansave të saj të shumët po i vije fundi, pasi këngëtarja nga Shqipëria ka treguar kohën e publikimit.

Përmes një postimi në Instagram, Arilena ka njoftuar se albumi i saj i ri “Pop Art” publikohet nesër (6 nëntor).

“Rriteni volumin dhe bëhuni gati të vallëzoni me albumin “Pop Art”, sepse qëllojani çfarë, publikohet nesër!!! Jam shumë e entuziazmuar”, ka shkruar Arilena në mbishkrimin e postimit, duke bërë të ditur se albumi do të lansohet në të gjitha platformat.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:38
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.