Arilena Ara nesër publikon albumin e ri “Pop Art”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:38

Arilena Ara nesër publikon albumin e ri “Pop Art”

Arilena Ara mbetet një prej artisteve më të njohura shqiptare e cila vlerësohet për zërin unik.

Këngëtarja e talentuar prej kohësh ka nis paralajmërimin e albumit të ri për të cilin po punon prej kohësh.

Ndërsa, tani pritjet së fansave të saj të shumët po i vije fundi, pasi këngëtarja nga Shqipëria ka treguar kohën e publikimit.

Përmes një postimi në Instagram, Arilena ka njoftuar se albumi i saj i ri “Pop Art” publikohet nesër (6 nëntor).

“Rriteni volumin dhe bëhuni gati të vallëzoni me albumin “Pop Art”, sepse qëllojani çfarë, publikohet nesër!!! Jam shumë e entuziazmuar”, ka shkruar Arilena në mbishkrimin e postimit, duke bërë të ditur se albumi do të lansohet në të gjitha platformat.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:38

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...