Ariu vrapon nëpër rrugët e Manastirit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 17 Maj, 2022 12:05

Ariu vrapon nëpër rrugët e Manastirit

Në rrjetet sociale qarkullon video ku shihet një ari duke vrapuar në qytetin e Manastirit. Portalet lokale shkruajnë se ariu është xhiruar mbrëmë rreth orës 00.30 në lagjen “Livadhet Bukovski” në Manastir.

Ariu shihet se ka zbritur në qytet, ndërsa qytetarët thonë se shpesh kanë probleme të njëjta dhe se shpesh raportojnë për dëme të shkaktuara nga arinjtë.

Më poshtë keni videon ku shihet ariun duke vrapuar nëpër lagje.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 17 Maj, 2022 12:05
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.