Arjanit Hoxha reagon ndaj Kastriot Rexhepit. Ja çka thotë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 13:29

Arjanit Hoxha reagon ndaj Kastriot Rexhepit. Ja çka thotë

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha ka reaguar pas veprimit të deputetit të kësaj partie, Kastriot Rexhepit për të mos marrë pjesë në seancën e sotme për mosbesimin e Qeverisë.

“Kulmi i rrezikut të demokracisë arrin kur përmes formave jodemokratike edhe deputetëve ju pamundësohet shprehja e lirë e vullnetit. Kërcënimi, shantazhi apo format e tjera të ndikimit janë tregues për instalimin e një regjimi që është vënë mbi vullnetin e popullit. Edhe përkundër gjithave Lëvizja BESA vazhdon luftën. Ecim në rrugën tonë të shenjtë për ta mposhtur ZULLUMIN!Çdokush individualisht do përgjigjet për veprimet e veta, ndërsa Lëvizja BESA vazhdon rrugëtimin politik.Bashkëpunimi opozitar me ASH-AAA do vazhdojë deri në rënimin e fundit të këtij regjimi” ka shkruar Hoxha

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 13:29
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.