Arrestohe tetovari, Policia e gjeti drogë

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 31, 2020 11:01

Arrestohe tetovari, Policia e gjeti drogë

Dje (30-mars) rreth orës 14.00, në rrugë[n e ,,Ilindenit” në Tetovë, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, e kanë privuar nga liria 33-vjeçarin M.S. nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer, tek ai është gjetur marihuanë.

I njëjti është mbajtur në Stacionin policorë Tetovë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të pasoj parashtresë adekuate. Flaka

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 31, 2020 11:01