Arrestohet 19-vjeçari nga Radusha e Shkupit!

Linda Limani
By Linda Limani March 4, 2020 11:34

Arrestohet 19-vjeçari nga Radusha e Shkupit!

Mbrëmë rreth orës 22.00, në afërsi të fshatit Vratnicë, pjestarët e policisë nga Stacioni policorë për mbikqyrje kufitare Rogaçevë, e kanë privuar nga liria 19-vjeçarin B.M. nga Radusha e Shkupit, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur marihuanë, njofton Flaka 

“I njëjti është dorëzuar dhe mbajtur në Stacionin policorë Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, me ç’rast do të përgaditet edhe parashtresë adekuate”, njoftuan nga SPB – Tetovë, transmeton Flaka.mk

Linda Limani
By Linda Limani March 4, 2020 11:34