Arrestohet banori i Shkupit pasi rrahu policin

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 17:42

Arrestohet banori i Shkupit pasi rrahu policin

Në orët e para të ditës së sotme policia ka arrestuar një 27-vjeçar nga Shkupi pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht një polic.

“Me datë 09.09.2023 rreth orës 01:20 në rrugën lokale në fshatin Marino – vendbanimi Ilinden, Shkup, nga ana e zyrtarëve policorë është arrestuar B.T. (27) nga Shkupi, pasi ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor i cili ka qenë duke kryer detyra zyrtar. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 17:42
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.