Arrestohet një person nga Velesi, kapet me lëndë narkotike

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:45

Arrestohet një person nga Velesi, kapet me lëndë narkotike

Me datë 21.11.2022 në ora 22:30 në autostradën Shtip-Shkup, në afërsi të vendbanimit “Tre çezmat”” në Shtip, zyrtarët policorë nga SPB Shtip kanë ndaluar S.V.(38) dhe R.S.(46), të dy nga Velesi, pasi gjatë kontrollit të automjetit me të cilin janë transportuar, te S.V. janë gjetur dhe konfiskuar marihuanë, heroinë dhe pilula.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:45

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...