Arsenali kontakton Kante-n

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2022 20:16

Arsenali kontakton Kante-n

Arsenali po beson se ka mundësi të nënshkruajë me N’Golo Kanten gjatë kësaj vere.

“Daily Star” ka bërë të ditur se drejtues të Arsenalit kanë nisur kontaktet me mesfushorin dhe do t’ia paraqesin ofertën.

Francezi është në vitin e fundit të kontratës me Chelsean dhe nuk ka nisur bisedimet për vazhdimin e saj.

“Topçinjtë” po synojnë të përfitojnë nga situata e krijuar për ta bindur Kanten të transferohet gjatë kësaj vere.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2022 20:16
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.