Arsovski: Zgjatja e dorëheqjes së Zaevit, është pritje deri sa të zgjidhet një kryetar tjetër i LSDM-së

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 22:25

Arsovski: Zgjatja e dorëheqjes së Zaevit, është pritje deri sa të zgjidhet një kryetar tjetër i LSDM-së

Petar Arsovski në studion e emisionit “Programi 200”, tha se Zaevi nuk po jep dorëheqjen sepse është në pritje të zgjedhjes së një kryetari të ri të në LSDM.

Ai tha se kjo qeveri do të vijojë të qeverisë ende. Por kjo do të varet nga partitë shqiptare, përfshirë edhe BDI-në.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 22:25
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.