Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 12 Maj, 2022 19:31

Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Përmes disa imazheve të realizuara nga makina, Arta shihet e veshur me një fustan veror ngjyrë gri që e përshtati me syze dielli dhe aksesor në qafë dhe duar.

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme, teksa bini në sy format trupore për të cilat ajo përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Foto: Arta Elezaj/Instagram
Redaksia
Publikuar nga Redaksia 12 Maj, 2022 19:31