Arta Nitaj tregon linjat trupore në imazhet provokuese nga pushimet në Madagaskar

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 13 Maj, 2022 19:25

Arta Nitaj tregon linjat trupore në imazhet provokuese nga pushimet në Madagaskar

Bukuroshja Arta Nitaj po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, përmes së cilave merr vëmendjen e shumë ndjekësve të saj.

Së fundmi, Nitaj ka treguar se ndodhet me pushime në Zanzibar të Madagaskarit, ku është duke shijuar motin e ngrohtë dhe plazhin atje.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Në videon e fundit të publikuar për fansat e saj në InstaStory, Arta u kujdes të bëjë të njëjtën gjë, duke xhiruar trupin e saj të tonifikuar me telefon.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Bukuroshja e njohur bëri bujë pak ditë më parë në mediat rozë, kur tregoi se pushimet po i kalon në një nga ishujt privat të miliarderit Bill Gates në Zanzibar.

Që nga ajo kohë, ajo nuk është ndalur së publikuari fotografi provokuese për fansat e saj të shumtë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 13 Maj, 2022 19:25