Artaj Nitaj me të tjera poza joshëse nga pushimet në Greqi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Gusht, 2022 19:16

Artaj Nitaj me të tjera poza joshëse nga pushimet në Greqi

Arta Nitaj prej ditësh ka nisur pushimet verore e shoqëruar nga një prej mikeshave të saj.

Modelja e njohur shqiptare e cila njihet për linjat e mrekullueshme të trupit për të cilat kujdeset me ushtrime intensive në palestër i tregon me krenari ato në secilën paraqitje që bën.

Edhe së fundmi, Arta është shfaqur joshëse nga pushimet në Greqi teksa shihet duke u relaksuar me një gotë shampanjë në dorë.

Bukuroshja nga Peja shihet e veshur me një palë bikini njëpjesëshe me ngjyrë të zezë dhe një peshqirë po ashtu të bardhë që ia mbante flokët.

Pamja e saj u kompletua edhe me aksesor ari ndërsa shihet edhe me një makijazh të lehtë për të përfunduar ‘look’-un joshës me të cilin mori vë mendje.

Të shumta ishin edhe komente dhe pëlqimet nga ana e admiruesve të saj në Instagram ku vetëm në këtë rrjetet sociale zeshkania numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Artën ndërkohë përveç angazhimeve në klipe muzikore si protagoniste ka kohë që nuk e shohim në ekranet televizive.

Së fundmi, Nitaj u shfaq në videoklipin e këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Kida “Luje belin”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Gusht, 2022 19:16
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.