Aurela habiti të gjithë me dukjen e re

Aurela habiti të gjithë me dukjen e re

Aurela Gaçe vazhdon të jetë një nga artistet që pothuajse nuk ka lënë ndryshim pa e provuar në dukjen e saj.

Pas pauzës së muajve të fundit, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin dhe kërë gjë e bëri me një imazh ku tregon ndryshimin e ri.

Artistja u shfaq me flokë kaçurrela, e veshur me ngjyrë të gjelbër dhe dukej për mrekulli dhe unike si çdo herë.

“Po vjen, kënga e re, videoklipi i ri. Flasim përsësi këto ditë”, janë fjalët e Aurelës. 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 29 Korrik, 2020 22:52

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.