Azem Sadiku i bashkohet Aleancës për Shqiptarët

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 20:50

Azem Sadiku i bashkohet Aleancës për Shqiptarët

Kryetari i Komunës së Studeniçanit, Azem Sadiku është zyrtarisht figura e radhës politike që i bashkohet Aleancës për Shqiptarët.

Lajmi është bërë i ditur edhe nga Komandant Qufa, i cili ka theksuar se pavarësisht presioneve, Sadiku ka dëgjuar zërin e votuesve të tij duke zgjedhur ASH.

”Të nderuar banor të Studeniçanit,të nderuar aktivist të Aleancës për Shqiptarët,me gjitha presionet e mëdha që i bënë dhe tentuan ti bëjn më në fund fitoj vullneti i Zotit e I popullit,

Urime me shum fat e shëndet qofshim në shërbim të vëndit e popullit gjithmon…….

Me respekt gjithmon I juaji Zulfi Adili Qufa”, shkruan Komandant Quka në Facebook.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 20:50

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...