Azem Sadiku në krah të Ziadin Selës: Të fala nga Studeniçani

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 22:59 Updated

Azem Sadiku në krah të Ziadin Selës: Të fala nga Studeniçani

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka qëndruar sot në Studeniçan.

Ai është shoqëruar nga Arben Taravari – kryetar i Gostivarit dhe Isen Shabani – kryetar i Vrapçishtit. Të gjithë i ka pritur kryetari i Studeniçanit, Azem Sadiku i cili ditë më parë kaloi nga Partia Demokratike Shqiptare në Aleancën për Shqiptarët.

Sadiku në profilin e tij në Facebook shpërndau fotografi nga kjo vizitë dhe shkroi:

“T’fala nga Studeniçani”, transmeton TV21.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 22:59 Updated

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...