Azizi: “Game Over”!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 20:53

Azizi: “Game Over”!

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Adnan Azizi nëpërmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar pas lajmit se po formohet shumicë e re pa BDI-në.

Azizi tha se zyrtarët e kreu i BDI-së nuk e dëgjuan sygjerimin miqësorë të Kasamit të largohet si fitues po tash nga skena politike do largohet si humbës.

Postimi i plotë:

Sugjerimi miqësor i kryetarit Bilall Kasamit për të shkuar në pension u kthye në sulm harbut ndaj Lëvizjes BESA.

Ashtu siç u thanë dorëzonja kalanë (Tetovën) miqësisht se do të turpëroheni nuk dëgjuat, tani do të ju ndodh e njejta. Do të largohesh nga skena politike si humbës dhe i turpëruar!

GAME OVER!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 20:53

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...