Babai i Boki 13: Nuk ndjehem fajtor

Babai i Boki 13: Nuk ndjehem fajtor

Babai i Boki 13 arriti në Prokurori për t’u marr në pyetje.

Ai për TV21, tha se nuk ndjehet fajtor dhe se nuk ka marrë pjesë në takimet për ndërtimin e shtëpive.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 10, 2019 15:29

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA