Babai i Markle i zhgënjyer për tërheqjen e saj nga familja mbretërore

Babai i Markle i zhgënjyer për tërheqjen e saj nga familja mbretërore

Babai i Meghan Markle, ka thënë se është i zhgënjyer me vendimin e vajzës së tij dhe bashkëshortit të saj, për largimin e tyre nga familja mbretërore e Anglisë.

Këtë ai e tha në një intervistë për Us Weekly, duke mos e komentuar më shumë këtë qështje.

Duka dhe Dukesha e Sussex përmes një deklarate kanë thënë se “e kanë ndërmend të tërhiqen si anëtarë të lartë të familjes mbretërore dhe të punojnë për t’u bërë të pavarur financiarisht”.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 9 Janar, 2020 22:48

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA