Baby G ndan poza joshëse me armë në duar në poligon

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 11 Shtator, 2020 22:56

Baby G ndan poza joshëse me armë në duar në poligon

Baby G duket tërheqëse në imazhet e fundit që i solli në Instagram.

Baby G ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat e shohim me armë në duar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, këtë herë ishte veshur me një palë pantallona shumë të shkurtër dhe një bluzë që ia zbulonte gjoksin dhe belin.

Baby G po mbante armë në duar, teksa ishte në një poligon gjuajtje, e në njërën prej fotografive, ajo kishte vendosur armët në pantallona.

Kujtojmë se “Rap Song”, e cila është publikuar në gusht, ndërsa ia shoqëroi edhe videoklipin. /Lajmi.net/

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 11 Shtator, 2020 22:56