Banori i Tetovës thotë se është sulmuar fizikisht nga ish e dashura!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Korrik, 2022 14:27

Banori i Tetovës thotë se është sulmuar fizikisht nga ish e dashura!

Një qytetar i Tetovës gjatë ditës së djeshme ka raportuar në polici se është sulmuar nga ish e dashura e tij. SPB-Tetovë njofton se janë marrë masa për zbardhjen e rasiti.

“Me datë 27.07.2022 në ora 17:00 në SPB Tetovë, një 27 vjeçar nga Tetova ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga 39-vjeçarja M.G. nga rrethina e Tetovës, me të cilën paraprakisht ka qenë në lidhje dashurie. Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit”, thuhet në raportin e SPB-Tetovë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Korrik, 2022 14:27
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.