Barcelona merr vendim për Depayn

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Korrik, 2022 16:08

Barcelona merr vendim për Depayn

Memphis Depay nuk është më në planet e Barcelonës.

Skuadra katalonase ia ka bërë të qartë këtë gjë sulmuesit holandez, duke i thënë se duhet të largohet.

Barcelona do t’i shqyrtojë ofertat që prekin shifrën e 20 milionë eurove.

Ardhja e Robert Lewandowskit dhe plot futbollistëve tjerë, ka bërë që Depay të bie poshtë në hierarkinë e sulmit katalonas.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Korrik, 2022 16:08
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.