Barcelona – Real Sociedad, shënohet goli i parë

Desk
By Desk 20 Prill, 2019 21:48

Barcelona – Real Sociedad, shënohet goli i parë

Barcelona dhe Sociedadi po luajnë aktualisht në “Camp Nou”, në kuadër të javës së 33-të në kampionatin spanjoll.

Katalunasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 45’ me golin e realizuar nga mbrojtësi Lenglet./Gazeta inFokus/

Desk
By Desk 20 Prill, 2019 21:48