Bastiset edhe shtëpia e Katica Janevës

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 15, 2019 21:51

Bastiset edhe shtëpia e Katica Janevës

Televizioni Kanal 5 raporton se për momentin policia po kontrollon shtëpinë e prokurorres speciale në dorëheqje Katica Janeva, përcjell FLAKA.

Janeva sot dha dorëheqjen nga pozita e saj, e cila, tha ajo, do të bëhet aktive kur partitë politike të bien dakord mbi ligjin e ri dhe do të zgjedhin pasardhësin e saj.

Sot u arrestua dhe u bastisë edhe shtëpia e Boki 13, i cili thuhet se ka përfituar në mënyrë të paligjshme 1.5 milion euro, ndërsa këtu përmendet edhe emri i Katcia Janevës. FLAKA

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 15, 2019 21:51