Bastisje në Gazi Babë, ka të arestuar

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Nëntor, 2022 20:18

Bastisje në Gazi Babë, ka të arestuar

MPB njofton se mbrëmjen e djeshme, respektivisht rreth orës 20:05, në Shkup është arrestuar 19-vjeçari F.B. nga Shkupi. Nga MPB shtojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në zonën e Gazi Babës, të kryer me urdhër të gjykatës, u gjet dhe u konfiskua marihuanë dhe një peshore”, thonë nga MPB.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Nëntor, 2022 20:18

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...