Bastisje në një familje tetovare

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Janar, 2022 11:44

Bastisje në një familje tetovare

Dje (27-janar) rreth orës 11:00, zyrtarët policorë të SPB- Tetovë kanë privuar nga liria 25-vjeçarin B.B. nga Tetova, në shtëpinë e të cilit gjatë bastisjes të kryer me urdhër të gjykatës janë gjetur marijuanë dhe një fishek për armë gjahu.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas së cilës ndaj B.B.
do të vijojë një parashtresë përkatëse.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Janar, 2022 11:44