Bayerni, të vendosur për ta vijuar bashkëpunimin me Lucas Hernandez

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:28

Bayerni, të vendosur për ta vijuar bashkëpunimin me Lucas Hernandez

Bayern Munich janë të gatshëm që ta vijojnë bashkëpunimin me mbrojtësin francez, Lucas Hernandez.
Lojtari është duke bërë paraqitje të mira si me kombëtare, ashtu edhe në nivel klubesh, fakt ky që i shtyen bavarezët që t’ia ofrojnë kontratën e re.

Në këtë situatë është Benjamin Pavard ai që pritet të largohet në verë.

Lojtari pëlqehet nga disa klube të mëdha evropiane.

Mbetet të shihet se ç’do të sjellë merkatoja e verës.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:28

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...